TWÓJ DIETETYK
Chcesz poprawić swoje zdrowie, sylwetkę i samopoczucie?
Masz wątpliwości, czy dobrze się odżywiasz?
Otrzymasz ode mnie kompleksowe badania, program żywieniowy i wsparcie.

Od czego zacząć?
Umów się na wizytę znany lekarz

PIERWSZA WIZYTA
Jak przygotować się do pierwszej wizyty?
Pierwsza wizyta to Twój krok do przodu. Jesteś na dobrej drodze do pozytywnej zmiany.
W trakcie rozmowy zbieram informacje na temat Twoich nawyków żywieniowych i preferencji smakowych. Będę zadawała wiele pytań, które będą pomocne w opracowaniu prawidłowego planu żywieniowego, skierowanego tylko dla Ciebie. Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań laboratoryjnych, przynieść je ze sobą. Wykonam także pomiary Twojego ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA).
Jak przygotować się do pomiaru?
Wykonana analiza składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA) sprecyzuje ilościowe i procentowe wartości budowy Twojego ciała. Stosując ten pomiar poznasz między innymi: zawartość tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy ciała, stopień nawodnienia organizmu. Badanie jest całkowicie bezpieczne.
Aby dokonać jak najbardziej wiarygodnego pomiaru proszę o zachowanie następujących zasad:
– badanie wykonujemy na gołych stopach, nie krępując dłoni i stóp
– przed wysiłkiem fizycznym
– na czczo lub 2-3 godziny po jedzeniu
Badania nie wykonuje się osobom z rozrusznikiem serca, kobietom w ciąży oraz kobietom w trakcie menstruacji.
W trakcie pierwszej wizyty zapytam Cię o sposób dotychczasowego żywienia. Otrzymasz indywidualne wskazówki żywieniowe. Odpowiem na wszelkie nurtujące Cię pytania związane z dietą. Poczujesz ulgę, że wreszcie wszystko się zmieni na lepsze.
Otrzymasz indywidualny 14-dniowy plan żywieniowy skierowany tylko dla Ciebie. Będzie to dieta zdrowa, bezpieczna i skuteczna. Otrzymasz zestaw materiałów informacyjnych, które ułatwią Ci prawidłowe stosowanie diety.

DRUGA WIZYTA

Spotkamy się po 2 tygodniach.
Porozmawiamy o korzyściach, jakie dały Ci zmiany żywieniowe. Jeszcze raz wykonam pomiar składu masy Twojego ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA). W razie potrzeby zmienię w Twojej diecie to, co Ci nie odpowiada smakowo i dostosuję dietę do Twoich preferencji. Mam dla Ciebie dużo czasu więc przygotuj listę pytań. Odpowiem na każde nurtujące Cię pytania, rozwieję wątpliwości i przygotuję Cię na kolejne wizyty.

KOLEJNE WIZYTY
Na następne spotkania umawiamy się w odstępach jednomiesięcznych. Będziemy obserwować, jak zmienia się Twoje ciało. Prawidłowa masa ciała i znakomite samopoczucie upewni Cię w przekonaniu, że warto było zrobić coś dla siebie. To w cale nie było takie trudne, prawda?